architekci-mpp.pl

Architekci małych przestrzeni przedszkolnych

Gabloty szkolne – wystrój szkoły

Właściwe umeblowanie szkoły ma bardzo duże znaczenie. Chodzi tutaj jednak nie tylko o krzesła czy ławki do sal lekcyjnych oraz meble do pokoju nauczycielskiego. Ciekawym elementem wystroju szkoły mogą być gabloty szkolne.

Wszak to za ich sprawą możemy wyeksponować wszystkie nagrody i wyróżnienia, jakie zdobyli nasi uczniowie. Szkoły biorą tymczasem udział w wielu różnych konkursach i zawodach, zarówno sportowych, jak i naukowych. Nic więc dziwnego, że gablota to bardzo dobry pomysł. b2u

Z jednej strony, ktoś mógłby pomyśleć, że takie eksponowanie nagród może być nieco narcystyczne, lecz z drugiej strony warto jest chwalić się sukcesami uczniów. Z pewnością zachęci ich to do cięższej pracy i dalszych wysiłków, jak również zmobilizuje inne dzieci. Gabloty szkolne wydają się więc być nieodłączną częścią każdej szkoły. Wysokiej jakości drewniane gabloty szkolne znaleźć można w sklepie https://edumax.com.pl.

Możemy w nich umieścić medale, trofea czy puchary, ale również pamiątkowe zdjęcia lub dyplomy, tworząc w ten sposób przy okazji miły kącik ze wspomnieniami.